WYSTARTUJ Z NAMI

Zrealizujemy również Twój pomysł

KONTAKT

Pozycjonowanie lokalne

Wszystko co musisz wiedzieć o pozycjonowaniu strony firmowej. Pokaż się w internecie od najlepszej strony.

SEO - pozycjonowanie w Google

Aktualnie Google posiada 99% udziału w rynku wyszukiwarek internetowych. Firma, która nie jest widoczna w Google nie wzbudza zaufania klientów. Aktualnym trendem jest pozycjonowanie lokalne, które pozwala zostać zauważonym na lokalnym rynku. Pozycjonowanie lokalne jest znacznie skuteczniejsze dla małych i średnich firm. Wysoka pozycja w Google gwarantuje dotarcie do nowych klientów.

Strona firmy

Strona firmy w Google jest zaproszeniem klientów do Państwa oferty. W obecnych czasach każdy posiada łatwy i szybki dostęp do internetu. Aktualnie znaczną rolę w świecie internetu odgrywają telefony komórkowe, dlatego tak ważne jest,  aby strony internetowe były responsywne i optymalne. Strona internetowa firmy umożliwia szybką komunikację z klientami i prezentacje oferty. Stronę wizytówkę ma niemal każda firma - począwszy od jednoosobowych działalności gospodarczej do ogromnych przedsiębiorstw.

Pozycjonowanie - co to?

Pozycjonowanie to strategia zwiększania widoczności strony internetowej lub sklepu internetowego w wyszukiwarkach takich jak Google. Proces pozycjonowania jest długi, jednak znacznie bardziej opłacalny od zakupu reklam. Pozycjonowanie to forma inwestycji w firmę, ponieważ daje efekt długoterminowy. Pozycjonowanie lokalne odnosi się do zwiększania widoczności strony w konkretnym miejscu zamieszkania lub prowadzenia działalności. Wyszukiwarki potrafią doskonale dopasowywać wyniki wyszukiwania do lokalizacji.

Pozycjonowanie lokalne

W jakich branżach sprawdzi się pozycjonowanie lokane?
gastronomia
stomatologia
montaż fotowoltaiki
fryzjer i barber
turystyka
branża medyczna
motoryzacja
hotelarstwo
biura księgowe
lokalne sklepy
pomoc drogowa
transport i spedycja
Pozycjonowanie lokalne czy pozycjonowanie globalne?
Pozycjonowanie lokalne przede wszystkim, polecamy małym i średnim firmom o zasięgu lokalnym. Nie warto marnować zasobów, aby reklamować firmę w miejscu, gdzie jej usługi nie będą świadczone.

W czym tkwi sekret SEO?

Na czym opiera się pozycjonowanie? Poznaj kilka elementów skutecznego pozycjonowania strony internetowej.

Analiza i optymalizacja SEO strony


Analiza konkurencji i opracowanie strategii


Przyśpieszenie strony


Wybór słów kluczowych


Tworzenie unikalnych treści


Pozyskanie dobrej jakości linków


KONTAKT

KEYWEB

Keyweb to nowoczesny software house - tworzymy i rozwijamy produkty informatyczne dla klientów z całego świata.
KONTAKT
keyweb@keyweb.pl
pencilmagic-wandsuneyelinkhighlight linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram